Unternehmen
Jobsuche
Malarz i lakiernik (m/k/i) w Norderstedt 2e6da6aa-4d60-4134-b9eb-7bd9511c6530

Malarz i lakiernik (m/k/i) w Norderstedt

Ort
22844 Norderstedt
Arbeitszeitmodell
Vollzeit
Vertragsart
Arbeitnehmerüberlassung

Czujesz się jako malarz i lakiernik (m/k/i) w Norderstedt jak ryba w wodzie?

W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednią pracę! Szukamy właśnie Ciebie na stanowisko malarza i lakiernika (m/k/i) w firmie malarskiej prowadzonej przez właściciela w Norderstedt od zaraz, w pełnym wymiarze czasu pracy.

Co oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie przekraczające wysokość wynikającą ze zbiorowego układu pracy, na podstawie zbiorowego układu pracy iGZ-DGB
  • Bonusy świąteczne i wakacyjne
  • Płatności wypłacane zaliczkowe oraz w częściach
  • Ochronna odzież robocza firmy Engelbert Strauss
  • Bonus powitalny (500 euro) po 3 miesiącach dla pracownika firmy Runtime

Twoje zadania

  • Prace naprawcze, szpachlowanie i szlifowanie
  • Prace tapeciarskie i malarskie w ramach prac realizowanych w starych i nowych budynkach
  • Usuwanie starego materiału ze ścian i sufitów
  • Malowanie okien, drzwi, grzejników i rur

Twoje umiejętności

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako malarz i lakiernik (m/k/i) lub porównywalne kwalifikacje
  • Wymagane doświadczenie zawodowe jako malarz i lakiernik (m/k/i)
  • Wymagane prawo jazdy klasy B
  • Umiejętność pracy w zespole i sumienność

Rozbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Czekamy zatem na Twoje podanie o pracę na stanowisku malarz i lakiernik (m/k/i) w Norderstedt! Zależy nam na Twoich umiejętnościach, dlatego od teraz list motywacyjny nie będzie potrzebny. Wystarczy nam Twoje CV. Masz jeszcze jakieś pytania? Zachęcamy do kontaktu!

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych znajdującym się pod adresem www.runtime.de/de/datenschutz.

Hier sind wir bei Fragen zu erreichen!

Saskia.Dormayer

Kontakt

Saskia Dormayer

Telefon: +49 4101/69 66 00
Mail: pinneberg@runtime-jobs.de

Standort

Runtime GmbH Niederlassung Pinneberg Schauenburgerstraße 24 25421 Pinneberg

Untitled 47 Created with Sketch. icon_wo Shape Created with Sketch. close close icon--export filter icon--job-search Standort Suche location icon--paper-flyer icon--print icon--reset finden icon upload